Новини України. 22 травня. Відеозйомка на встановлені в лікарняній палаті колишнього прем’єр-міністра, лідера партії “Батьківщина” Юлії Тимошенко відеокамери на час оглядів екс-прем’єра лікарями зупиняється.

Під час оглядів Тимошенко не знімають

Про це повідомили у Державній пенітенціарній службі України.

“Враховуючи неправдиві коментарі та спекулятивні заяви захисників засудженої Юлії Тимошенко, Державна пенітенціарна служба України вкотре повідомляє, що у медичній палаті Центральної клінічної лікарні «Укрзалізниці» (де наразі перебуває на реабілітації засуджена екс-прем’єрка) встановлено камери відеоспостереження, що передбачено національним та міжнародним законодавством (дивись повідомлення ДПтС від 18.05.2012 року).

При відвідуванні лікарями Тимошенко для проведення їй будь-яких оглядів відеозйомка в палаті не ведеться – відеокамери на цей час занавішуються. Про це йдеться у відповідних щоденних актах за підписами співробітників пенітенціарної служби та лікарів.

Окремо і вчергове ДПтС України повідомляє, що у приміщеннях лікарні, де Тимошенко проводяться медичні процедури, ніяких відеокамер (у тому числі і прихованих) не встановлювалось та, відповідно, відеоспостереження не ведеться.

Крім цього, захисник Тимошенко Сергій Власенко учора, 21 травня, заявив представникам ЗМІ про те, що його підзахисну в ЦКЛ охороняють співробітники Качанівської виправної колонії чоловічої статі.

У зв’язку з цим ДПтС України заявляє, що ця інформація є неправдою і вкотре роз’яснює, що безпосередньо охорону Тимошенко в медичній палаті здійснюють співробітниці (жінки) виправної колонії”, – підкреслили у прес-службі відомства.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.