Новини України. 10 травня. Перший заступник голови ВО “Батьківщина” Олександр Турчинов стверджує, що взяв Андрія Слюсарчука, відомого як “Доктор Пі”, на посаду свого радника за рекомендацією з секретаріату президента Віктора Ющенко.

Турчинов підтвердив, що працевлаштовував Доктора Пі

Про це він заявив на брифінгу після допиту у Головному слідчому управлінні Міністерства внутрішніх справ, повідомили в прес-службі ВО “Батьківщина”.

“На прохання високопосадовців секретаріату президента Ющенка я взяв цю людину, який назвався молодим вундеркіндом, професором, доктором наук, який розповідав, що дуже серйозно може допомогти в питанні реабілітації жертв надзвичайних ситуацій”, – повідомив Турчинов і додав, що бачив цю людину всього кілька разів.

Олександр Турчинов нагадав, що в той час секретаріат президента працював над створення Інституту мозку, де мав працювати Слюсарчук, “але з секретаріату попросили цю особу тимчасово взяти в Кабмін”.

Водночас Турчинов зазначив, що зі слів слідчих, “ні Ющенко, який опікувався створенням Інституту мозку, ні Табачник, який присвоював Слюсарчуку звання професора, не допитувалися у цій справі”. Також не був допитаний Віктор Янукович, який нагороджував “доктора Пі” державними преміями.

Олександр Турчинов повідомив, що порекомендував слідчим з’ясувати обставини підписання указу президента про створення Інституту мозку та з’ясувати, за які видатні наукові праці Янукович нагородив Слюсарчука державною премією.

News Market

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.