Новини України. 28 травня. В Україні анульовано ліцензії трьом приватним вищим навчальним закладам.

студенти
В студентів виявили низький рівень знань

Про це повідомили у Відділі взаємодії із ЗМІ та зв’язків з громадськістю Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України.

За їхніми даними, таке рішення було прийнято на засіданні Державної акредитаційної комісії за результатами планових комплексних перевірок Державною інспекцією навчальних закладів України.

Так, ліцензії анульовані: Київському економічному інституту менеджменту (на підготовку молодших спеціалістів зі спеціальностей “Фінанси і кредит”, “Комерційна діяльність”, “Ресторанне обслуговування”); Донецькому коледжу радіоелектроніки та управління (повністю – для всіх освітньо-кваліфікаційних рівнів та спеціальностей); Київському університету “Східний світ” (повністю – для всіх освітньо-кваліфікаційних рівнів та спеціальностей).

Крім того, Київському економічному інституту менеджменту надано трьохмісячний термін для усунення виявлених недоліків і порушень при підготовці бакалаврів, спеціалістів, магістрів.

Як відзначили в Міносвіти, під час перевірок інспекторами ГІУЗ зафіксовані численні порушення Ліцензійних умов надання освітніх послуг і виявлено низьку якість підготовки фахівців. Зокрема, встановлено невідповідність у кадровому, навчально-методичному, матеріально-технічному забезпеченні, порушення Умов прийому до вищих навчальних закладів, процедури призначення керівників вузів.

Окремо відзначено низький рівень знань студентів за результатами проведених контрольних робіт, додали в міністерстві.

За матеріалами kp.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.