Новини світу. 31 травня. Вчасно натиснута кнопка “Читати” в Twitter президента Венесуели Уго Чавеса обернулася величезною і несподіваною радістю для молодої мешканки південноамериканської країни Наталії Вальдівьесо: у середу стало відомо, що уряд вирішив подарувати їй будинок.

Уго Чавес поважає своїх читачів у Twitter

19-річна дівчина стала тримільйонним “фоловером” Чавеса в минулий понеділок. Вона родом з венесуельського курортного острова Маргарита, і новий будинок подарований їй саме на цьому острові.

У середу до неї в гості нагрянула ціла делегація на чолі з кандидатом від партії влади на пост губернатора цього острова Карлосом Матой, який і повідомив про майбутній вручення ключів від нового житла.

“Тепер у неї, завдяки боліваріанському уряду, буде новий будинок, що демонструє любов Чавеса до свого народу”, – сказав претендент губернаторського крісла.

Дівчина в свою чергу розчулилася і зізналася в безмежній любові до лідера країни.

“Хочу сказати, що я його люблю, шлю йому свої поцілунки, які повинні допомогти президенту у відновленні здоров’я і підтримці міцності духу”, – сказала Вальдівьесо.

Варто зазначити, що щедрість Чавеса по відношенню до своїх читачів в соціальній мережі зростає пропорційно збільшенню їх числа.

Свій блог у мережі Twitter Чавес завів 27 квітня 2010. Позначку в два мільйони передплатників він пройшов 31 серпня 2011 року.

Тоді Чавес особисто зателефонував людині, що став його двохмільйонним передплатником. Ним виявився молодий чоловік зі штату Тачіра, і Чавес подарував йому комп’ютер.

За матеріалами Риановости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.