Новини політики. 25 травня. Екс-міністр закордонних справ України Володимир Огризко вважає, що нинішня українська влада остаточно знищила міжнародний імідж країни.

європарламент
Ми будемо витіснені з європейського демократичного простору надовго - Огризко

Про це повідомляє ЛIГАБiзнесIнформ.

Остання резолюція Європейського парламенту щодо України є червоною карткою, яка може надовго виключити країну з європейського демократичного простору, заявляє колишній міністр закордонних справ Володимир Огризко.

“Третя резолюція Україні поспіль – це тричі ганьба для України. Уявіть собі резолюцію по Польщі або по Чехії, або по Словаччині. Розумієте, нас уже довели до стадії, коли по нас, як артпідготовкою дають резолюції. Наша держава вже знищили іміджеві дії нинішньої влади”, – сказав екс-міністр в ефірі 5 каналу.

“На мою думку – це, дійсно, вже не жовта, а яскраво червона картка, це вже означає, що Рубікон перейдено, що будь-який наступний крок у такому напрямку означатиме, що цю країну вже видалять з поля, якщо користуватися футбольною термінологією. Ми тоді будемо витіснені з європейського демократичного простору надовго”, – зазначив Огризко.

Депутат від БЮТ Сергій Соболєв схожим чином оцінив резолюцію Європейського парламенту. За його словами, це, фактично, вирок нинішньої української влади.

“Фактично, на сьогоднішній день ми потрапили в ситуацію, коли це навіть не ультиматуми – це на сьогоднішній день вирок влади де говорять: політичні ув’язнені, відсутність верховенства права, немає правосуддя неупередженого, прокуратура діє мотивоване”, – сказав Соболєв.

Як повідомлялося, він також заявив, що правляча більшість винесла на розгляд законопроект про мови і організувало бійку в парламенті, щоб відвернути увагу від останньої резолюції Європейського парламенту по Україні.

Нагадаємо, 24 травня Європейський парламент закликав українську владу звільнити “ув’язнених, які були засуджені за політичними мотивами”. Про це йдеться в прийнятій резолюції. Європарламент також засудив “той факт, що українська влада порушила нові політично мотивовані справи проти Тимошенко та інших”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.