Новини України. 17 травня. Заступник Голови Верховної Ради України Микола Томенко розповів, що на Черкащині розпочалося втілення в життя нового проекту: смуги для літаків середньої потужності під горою Тараса Шевченка.

Томенко: очевидно, що це - чергова абсурдна ідея

Як відомо, ідея будівництва аеропорту біля Канева була озвучена 5 квітня
в ході засідання Громадської гуманітарної ради.

Томенко нагадав, що у Каневі під горою, де похований Тарас Шевченко, вже збудували вертодром за 130 мільйонів бюджетних гривень. За інформацією, ним не користуватиметься ніхто, крім посадовців та Президента.

Тепер місцева влада взялася виконувати нову настанову Президента і почала будувати посадкову смугу для літаків середньої потужності, яка має бути, як мінімум 300 метрів.

За словами Миколи Томенка, цілком очевидно, що йдеться про чергову абсурдну ідею. «Якщо найбільший вертодром в Україні використовує один чоловік, то цілком очевидною є доля і цього наддорогого проекту», – цитує слова Томенка його прес-служба.

Віце-спікер нагадав, що влада вже кілька років обіцяє відновити роботу Черкаського аеропорту, який точно був потрібний громаді, натомість, сьогодні всі сили, бюджетні і бізнесові гроші області були кинуті на новий «геніальний проект» влади.

Підсумовуючи, Микола Томенко наголосив, що сьогодні найбільше потерпають місцеві жителі, оскільки, для того, щоби якнайшвидше виконати чергову забаганку Президента, у них фактично в примусовому порядку забирають землю і дають без їх згоди у інших місцях.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.