Новини економіки. 21 травня. Російсько-британський нафтогазовий холдинг ТНК-ВР готовий брати участь у нових конкурсах на укладення угод про розподіл продукції по вуглеводневих родовищах в Україні.

ТНК-ВР готовий укладати угод про розподіл продукції по вуглеводневим родовищам в Україну

Про це повідомляє “Сегодня“.

“Компанія готова розглянути свою участь у нових конкурсах. При цьому ТНК-ВР буде керуватися міркуваннями економічної доцільності, рентабельності кожного конкретного проекту та його відповідності довгостроковій стратегії розвитку компанії”, – йдеться в заяві, поширеній за підсумками конкурсу з Юзівської нафтогазової площі (Донецька і Харківська області), яку ТНК-ВР програла британо-нідерландській Shell.

Як повідомлялося, в травні Україна провела два конкурси на укладення угод про розподіл продукції: по Юзівській і Олеській вуглеводневих площах, переможцями яких визнані Shell і Chevron (США) відповідно.

За Юзівську площу в конкурсі також брала участь компанія Exxon Mobil (США), за Олеську Eni SpA (Італія).

До 2013 року Державна служба геології та надр планує підготувати і провести конкурси на СРП по Слобожанській (Харківська область), Скіфській і Фороській (обидві – глибоководний шельф Чорного моря) вуглеводневих ділянках.

ТНК-ВР – одна з найбільших російських нафтових компаній.

Її акціонерами на паритетній основі є британська ВР і консорціум AAR (Альфа Груп/Аксесс Індастріз/Ренова).

В Україні компанія володіє Лисичанським нафтопереробним заводом і великою мережею АЗС.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.