Новини України. 7 травня. Юлія Тимошенко звернулася до своїх прихильників, написавши листа.

Юлія Тимошенко
Тимошенко звернулася до своїх однодумців

“Я хочу висловити подяку всім лідерам демократичних країн, керівникам Європейського союзу та Європейської народної партії, багатомільйонній українській діаспорі та її провідникам, правозахисним та громадським організаціям світу, дипломатичному корпусу іноземних держав в Україні за те, що вони сильно та одностайно стали на захист України від авторитарного режиму Януковича, на захист безцінної свободи, прав людей та справжніх цінностей” – каже Тимошенко.

Екс-прем’єр закликає світ допомогти Україні: “В Україні може просто не бути більше чесних виборів. Народ України самостійно з цим не впорається, занадто сильний, цинічний та жорстокий ворог. Я прошу весь демократичний світ в цей історичний для України момент об’єднати зусилля з громадянським суспільством, опозицією, народом України у відстоюванні вільної, демократичної, європейської України. Поки не запізно, але ми в одному кроці від “точки неповернення”.

Тимошенко закликала своїх прихильників припинити голодувати.

“Я також висловлюю подяку всім людям, моїм однодумцям, які жертовно почали голодувати на знак солідарності зі мною. Але звертаюся до них з проханням не завдавати удару по своєму здоров’ю, не брати на себе тяжке випробування, бо я на власному досвіді знаю, як важко в голодуванні проживати кожен день і навіть кожну годину, скільки душевних та фізичних сил це забирає. Я вас прошу припинити голодування! Я і без таких важких самопожертв знаю, що ви віддані нашій ідеї, нашій боротьбі, і немає такої сили, щоб вас зламати. Але не руйнуйте своє здоров’я”.

Також Юлія Тимошенко подякувала всім, хто її підтримує, хто чергує біля колонії, судів, біля Печерського суду, раніше біля СІЗО.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.