Новини політики. 10 травня. Перенесення саміту президентів країн Центральної Європи, який повинен відбутися в Ялті – це велика поразка України.

Юлія-Тимошенко
Тимошенко пожертвувала власним здоров'ям

Таким чином Юлія Тимошенко, ціною власного здоров’я, в найгіршій для України формі взяла реванш за програш на президентських виборах.

Про це в ефірі ток-шоу «Час: Підсумки дня» на «5 каналі» заявив позафракційний народний депутат Тарас Чорновіл.

«Зловтішатися тут в жодному разі не треба, погано роблять ті, хто зловтішається, це дуже велика поразка України. В цілому країни, всіх нас, в першу чергу, я думаю, тих, хто орієнтований на Європу і орієнтований на нормальний цивілізований розвиток в державі. Це не перенесення, все ж, саміту – це провал саміту», – заявив Чорновіл.

«Є формулювання. Формулювання повинні бути нормальні, хороші, але якщо з потенційних дев’ятнадцяти, разом з Україною двадцяти, учасників не приїжджає абсолютна більшість, четверо тільки підтверджують свою участь – це означає, фактично, бойкот, це провал саміту, і це дуже погано, вона зараз перемогла Януковича», – додав політик.

«Я б не ставив тут вину на зовні політичні відомства України. Поразка, власне кажучи, не зовсім зовнішньої політики України. Ця поразка внутрішньої політики України. На превеликий жаль, Юлія Тимошенко, навіть ціною свого здоров’я взяла реванш, в найгірший для України спосіб, але взяла реванш за програш на президентських виборах», – зазначив Чорновіл.

За матеріалами Главком

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.