Новини України. 17 травня. Юлія Тимошенко звернулася до Міжнародної групи з протидії відмиванню брудних грошей (FATF) з проханням розслідувати корупційні дії та відмивання коштів українськими високопосадовцями.

Тимошенко просить FATF розслідувати продаж вишок "Чорноморнафтогазу"

Про це на повідомили народні депутати фракції “БЮТ-Батьківщина” Сергій Власенко і Остап Семерак, інформує прес-служба партії.

“Станом на сьогоднішній день ми підготували, і Юлія Тимошенко підписала, звернення до ряду європейських структур, у тому числі і FATF, щодо оборудок із так званими “вишками Бойка”, – заявив Сергій Власенко.

“Ми сподіваємося, що звернення Юлії Володимирівни приведе до логічного завершення розслідування справи із вишками “Чорноморнафтогазу”, які були придбані офшорними компаніями”, – додав він.

У свою чергу Остап Семерак зазначив, що дане звернення буде також направлене до правоохоронних органів Латвії, Великої Британії та США. Як відомо, саме у цих країнах були зареєстровані підставні компанії, на які були оформлені “вишки Бойка”.

Народний депутат також назвав прізвища українських чиновників, проти яких можуть бути застосовані конкретні санкції.

“Я можу назвати міністра палива та енергетики Бойка – це людина, яка курує “Чорноморнафтогаз” і входить в альянс “РосУкрЕнерго”. Також задіяний банк, власником якого є пан Фірташ і пан Фурсін. У нас є докази цих речей, тому я думаю, ці прізвища достатньо зрозумілі і достатні”, – сказав Семерак, додавши, що наразі у заявників є всі необхідні оригінали тендерної документації, які доводять корупційні дії українських чиновників.

Сергій Власенко зазначив, що після цього звернення “українській владі у Європі, і не лише, все тяжче буде пояснювати, чому у них міністрами працюють злочинці“.

News Market

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.