Новини України. 10 травня. Міністр охорони здоров’я України Раїса Богатирьова заявила, що що колишнього прем’єр-міністра Юлію Тимошенко лікуватимуть німецькими препаратами.

Клінічні біохімічні аналізи Тимошенко не здає

“Із учорашнього ранку Юлія Володимирівна перебуває в багатопрофільній лікарні Укрзалізниці. Вона дала згоду, і в супроводі фахівця з Німеччини була доставлена ​​в цю клініку. За попередньою домовленістю, ліки привіз з Німеччини лікар, який її лікує і несе безпосередню відповідальність за обстеження, лікування та за наслідки лікування”, – заявила Богатирьова.

Міністр зазначила, що перелік препаратів, якими лікуватимуть Тимошенко, складений, оскільки його потрібно було ввозити на митну територію. “І залежно від того, яка ситуація, які скарги пред’являтиме хвора, мабуть, лікар буде застосовувати те, що він вважає за необхідне”, – сказала Богатирьова.

Крім того, вона підкреслила, що фахівці з Німеччини кілька разів приїжджали до Харкова і оглядали клініку Укрзалізниці, і визнали високий рівень оснащення і готовності лікарні та медичного персоналу до надання Тимошенко необхідної допомоги.

“Тому у нас і сьогодні є переконання, що добре, що лікування розпочато, будемо сподіватися, що воно завершиться позитивно. Єдине, що Юлія Володимирівна відмовилася від обстеження. Тому клінічні біохімічні аналізи на сьогоднішній день вона не здає. Вона відмовила і українським лікарям у здачі аналізів, і нашому колезі з Німеччини“, – зазначила Богатирьова.

У той же час міністр повідомила, що медики з лікарні Укрзалізниці контактують з Тимошенко за її згодою. Богатирьова підкреслила, що українські лікарі обговорюють з німецьким професором Лютцом Хармсом питання щодо лікування Тимошенко, але тактику лікування визначає німецький лікар.

Нагадаємо, вранці 9 травня екс-прем’єр-міністра Юлію Тимошенко привезли в лікарню Укрзалізниці в Харкові. Рекомендований міжнародної медичною комісією курс реабілітації будуть проводити лікар з німецької клініки Шаріте доктор Лутц Хармс спільно з українськими лікарями.

За матеріалами Фокус

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.