Новини України. 8 травня. Екс-прем’єр України Юлія Тимошенко в середу погодиться на переведення в центральну клінічну лікарню № 5 “Укрзалізниці” тільки за умови, якщо її лікуючим лікарем буде доктор з німецької клініки “Шаріте” Лутц Хармс.

Тимошенко візуально схудла на 10 кілограм

Про це повідомила дочка Тимошенко Євгенія.

“Сьогодні доктор Хармс оглянув маму і передав їй висновок німецьких лікарів про те, що лікування необхідно терміново починати, інакше можлива інвалідність”, – сказала Тимошенко на брифінгу у вівторок в Харкові.

За її словами, екс-прем’єр схудла “візуально на 10 кілограм, у неї значно знизилася температура тіла, і в неї переднепритомний стан”.

У той же час захисник Тимошенко Сергій Власенко підкреслив, що екс-прем’єр буде змушена відмовитися від госпіталізації у випадку, якщо в її лікуванні будуть задіяні лікарі Міністерства охорони здоров’я України.

“Сьогодні деякі ЗМІ вже встигли повідомити про те, що Тимошенко знову буде лікувати якась комісія. Я хочу сказати, що це абсурд. Якщо лікарів, підконтрольних Міністерству охорони здоров’я, спробують приставити до Тимошенко, вона знову буде змушена сказати ні, тому що ці ж лікарі залікували Юрія Луценка, у якого тепер гепатит, і ці ж лікарі щодня писали довідки про те, що Юлія Володимирівна здорова”, – підкреслив захисник.

Раніше прес-служба Державної пенітенціарної служби України повідомила, що Тимошенко відмовилася переїжджати в харківську лікарню у вівторок, мотивуючи це рішення тим, що “їй потрібен ще час для роздумів і спілкування з адвокатами”.

За матеріалами Подробности

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.