Новини політики. 16 травня. Екс-глава Держкомпідприємництва Олександра Кужель розповіла, що в партії “Сильна Україна” платили заробітну плату нелегально.

Олександра Кужель
Кужель розповіла секрет Тігіпка

Про це колишня заступник голови партії Сергія Тігіпка зізналася, виступаючи сьогодні в Києві перед підприємцями на Національному форумі профспілкових, громадських організацій та підприємництва, повідомляє Дело.

“Той же пан Тігіпко, я можу про це розповісти, він усім нам виплачував тільки в конвертах заробітну плату. А в цей час виходив в ефір і говорив, що треба платити офіційно. Вони всі брешуть”, – сказала Кужель.

Ці слова прозвучали в контексті проблеми тіньової зайнятості у підприємців-платників єдиного податку. Кужель вважає, що в нинішньому вигляді єдиний податок “не може існувати, бо створює корупційний ринок виплат заробітної плати”.

Кужель також розповіла про плани об’єднаної опозиції щодо проблем з нелегальними зарплатами.

“Є пропозиція. Ми підготували закон, який пропонує знизити єдиний соціальний внесок на 45%. Він виходить в суму 20% – це як попередній крок”, – розповіла екс-глава Держкомпідприємництва.

У 90-і Кужель доклала руку до створення спрощеної системи оподаткування, яка діяла до 1 січня 2012 року.

Далі опозиційні депутати хочуть об’єднати всі фонди в один. На адмініструванні податків тоді можна буде заощадити до 30% цих податків. “Якби ви знали, як вони їх дерибанять… По Галицькому – мільйон євро було тільки в сейфі”, – сказала Кужель.

Також вона зазначила, що ні для кого не секрет, що сьогодні “спрощенці” взагалі офіційно не беруть на роботу людей, а платять їм відсотки від реалізації.

Нагадаємо, Олександра Кужель зі скандалом пішла з партії “Сильна Україна”. “Я свій вибір зробила, і це вибір свідомий. Я 17 років життя присвятила створенню середнього класу в Україні, і я не можу увійти в команду, яка знищує цей клас”, – заявила тоді Кужель.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.