Новини шоу-бізу. 23 травня. Лідер легендарного українського гурту “Тhe ВЙО” Мирослав Кувалдін представив пісню “Кіровоград”.

Незабаром пісню можна буде почути в ефірі радіостанцій країни

Це вже четверта композиція в межах проекту “Мандрівки Україною”. Раніше було представлено пісні “Кобеляки”, “Крим” та “Їдемо в Карпати”.

За словами музиканта, ідея нової пісні народилася під час зйомок кліпу “Білі Лілії”, які проходили навесні у Кіровограді.

“Мені дуже подобається Кіровоград. Це місце з потужною енергетикою, дівчатами-красунями та гостинними людьми. Після зйомок у мене залишилось безліч позитивних вражень. На ранок прокинувся майже з готовою піснею. А я на власному досвіді знаю, якщо пісня народжується легко і миттєво, вона подобається усім (не тільки мешканцям Кіровограду)” – говорить Мирослав Кувалдін.

Початок проекту “Мандрівки Україною” поклала пісня “Каляки-Маляки (Кобеляки)” котра стала офіційним гімном фестивалю аматорського мистецтва “Вйо, Кобеляки”, що цього року вже вп’яте буде проведений на Полтавщині.

“Можна все життя прожити в країні, але так і не дізнатися про чудові місця, якими вона багата. У кожного, навіть найменшого містечка, має бути своя пісня. Переконаний, що наш проект стане своєрідною мапою України” – говорить музикант.

Найближчим часом пісню можна буде почути в ефірі найпотужніших радіостанцій країни. Якщо вона отримає схвальні відгуки –розглядатиметься можливість зйомок відеокліпу.

Пісню “Кіровоград” можна послухати тут.

Довідка:
Група «The ВЙО» заснована в Полтавській області в 1991 році. Лідер групи – Мирослав Кувалдін – український співак, музикант, телеведучий.
У 2012 році група випустила новий альбом «Є?».

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.