Новини України. 17 травня. У фракції Партії регіонів не бачать доцільності прийняття закону про дозвіл лікування українських в’язнів за кордоном.

Єфремов: розгляд цього документа під одну людину в принципі можливий

“Сьогодні у нас, по-моєму, в місті Севастополі все СІЗО написало, що вони хочуть сьогодні лікуватися в клініці “Шаріте”, або як вона там називається, в Німеччині.

Тому якщо якась країна нам надасть можливість 300 000 ув’язнених, які у нас є в слідчих ізоляторах, лікувати, я думаю, що ми будемо готові розглянути цей документ”, – сказав лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов на брифінгу в четвер, відповідаючи на питання, коли Верховна рада може розглянути законопроект, що пропонує дозволити українським ув’язненим проходити лікування за кордоном у разі потреби.

“Розгляд цього документа під одну людину в принципі можливий, якщо виникне якась серйозна ситуація. Але на сьогоднішній день проблем з цим немає”, – сказав він.

Як повідомлялося, парламентський комітет з питань правової політики порекомендував Верховній Раді прийняти в першому читанні законопроект, що дозволяє українським ув’язненим проходити лікування за кордоном.

“Одноголосно проголосували “за”. Два представники Партії регіонів проголосували проти”, – повідомив автор законопроекту Тарас Чорновіл 16 травня.

Депутат зазначив, що у своєму законопроекті запропонував, щоб у Кримінальному кодексі України була передбачена норма, згідно якої суд може прийняти рішення про направлення хворого ув’язненого на лікування за межі в’язниці і передбачити можливість такого лікування, в тому числі, за межами України.

Раніше прем’єр-міністр Україна Микола Азаров заявив, що питання лікування лідера партії “Батьківщина”, екс-прем’єра Юлії Тимошенко за кордоном може бути розглянуто керівництвом Україну.

Днями заступник лідера фракції Партії регіонів Вадим Колесніченко повідомив, що ув’язнені Сімферопольського слідчого ізолятора вимагають лікування зарубіжними фахівцями в німецькій клініці “Шаріте”.

За матеріалами Подробности

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.