Новини України. 2 травня. Світовий конґрес українців закликає Юлію Тимошенко припинити голодування та більше не піддавати своє життя небезпеці.

Юлія Тимошенко
Світовий конгрес українців закликає Тимошенко не нищити здоров'я

Про це йдеться у зверненні СКУ, повідомила прес-служба ВО “Батьківщина”.

Світовий конґрес українців глибоко схвильований Вашим станом здоров’я через голодування, яке Ви розпочали на знак протесту проти нинішніх подій в Україні та застосування до Вас грубої фізичної сили і побиття співробітниками конвою 20 квітня”, – зазначається у зверненні.

“Сьогодні вже йде 13-й день Вашого голодування. У зв’язку зі станом Вашого здоров’я СКУ настійливо закликає Вас припинити голодування та більше не піддавати своє життя небезпеці. Бажаємо Вам якнайшвидшого одужання та мужності і сили для подальшого служіння українському народу та Україні”, – наголошує СКУ.

Світовий конґрес українців також запевнив Юлію Тимошенко, що і в майбутньому буде “рішуче протистояти порушенням основ демократії в Україні та відстоювати людські права українців”.

Світовий конгрес українців є міжнародним координаційним органом української спільноти у діаспорі, який представляє інтереси понад 20 мільйонів українців, маючи організації-члени у понад 30 країнах.

News Market

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.