Новини економіки. 15 травня. Світові ціни на нафту у вівторок ростуть після публікації даних по ВВП єврозони, свідчать дані торгів.

Нафта
Нафта росте в ціні

Вартість червневих ф’ючерсів на американську легку нафту марки WTI (Light Sweet Crude Oil) станом на 15.10 мск зросла на 0,13 долара, або на 0,14%, – до 94,91 долара за барель.

Ціна червневих ф’ючерсів на північноморську нафтову суміш марки Brent піднялася на 0,87 долара, або на 0,78%, – до 112,44 долара за барель.

ВВП єврозони в першому кварталі поточного року не змінився в порівнянні з четвертим кварталом минулого року. У річному вираженні ВВП єврозони в січні-березні також не змінився. Аналітики чекали зниження показника на 0,2% як в квартальному, так і річному численні.

ВВП Євросоюзу в цілому в перші три місяці поточного року збільшився на 0,1% як в порівнянні з попереднім кварталом, так і в річному вираженні.

Найбільша економіка Європи – Німеччина збільшилася в січні-березні на 0,5% в порівнянні з попереднім кварталом і на 1,2% в річному вираженні. Аналітики очікували, що ВВП Німеччини зріс у звітному кварталі на 0,1% в порівнянні з четвертим кварталом 2011 року та на 0,8% в річному численні.

Між тим, неоднозначною виявилася статистика по ВВП Франції. У першому кварталі 2012 року, за попередньою оцінкою, показник не змінився в порівнянні з четвертим кварталом минулого року, а в річному обчисленні збільшився на 0,3%. В квартальному вираженні показник співпав з прогнозами аналітиків, в той час як в річному обчисленні виявився гірше прогнозів – експерти очікували зростання на 0,5%.

За матеріалами РИА Новости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.