Новини України. 24 травня. Суд у справі Оксани Макар буде закритим.

Наступне судове засідання призначене на 12 червня

Суддя Селіванова оголосила рішення за клопотаннями. Перше і основне: суд у справі Оксани Макар буде проходити в закритому режимі.

Справу розглядатиме колегія з трьох суддів.

Наступне судове засідання призначене на 12 червня, на ньому будуть присутні лише учасники процесу.

Нагадаємо, сьогодні, 24 травня, об 11.00 почалося попереднє судове слухання у справі про зґвалтування та вбивство Оксани Макар. На нього доставили тільки двох із трьох обвинувачених: Артема Погосяна і Євгена Краснощока. Третій підсудний – син екс-голови Єланецького району Максим Присяжнюк – скористався своїм правом не бути присутнім на засіданні.

Висвітлювати процес прибули численні журналісти, хоча до останнього моменту було не ясно, чи пустять пресу в зал засідань. У підсумку представників ЗМІ все ж пропустили, але всім місць все одно не вистачило. Більш того, в зал не пускали також бабусю і тітку Оксани Макар, їм вдалося пройти тільки після втручання адвокатів.

Справа Оксани Макар, яку в ніч з 9 на 10 березня зґвалтували і практично спалили живцем в Миколаєві троє відморозків, отримала міжнародний резонанс. Саме тому у висвітленні судового процесу були зацікавлені не тільки ЗМІ Україні, а й зарубіжні.

На проведення відкритих засідань наполягали і мати Оксани Макар Тетяна Суровицька, і її адвокат – народний депутат Микола Катеринчук. Проте суддя Олена Селіванова задовольнила клопотання адвокатів обвинувачених – справа буде слухатися за закритими дверима.

За матеріалами Новости N

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.