Новини України. 10 травня. Судово-медичні експерти документально підтвердили наявність гематом на тілі екс-прем’єра Юлії Тимошенко.

Судмедексперти підтвердили наявність синців на тілі Тимошенко

Про це на сьогоднішньому брифінгу заявив завідувач кафедрою судмедекспертизи Харківської медичної академії, доктор медичних наук, професор Олександр Гуров.

“Відповідним висновком вони (судмедексперти) визнали, що на тілі (Тимошенко) є два синця. Їх походження мені цікаве. Тричі їй пропонували пройти обстеження, щоб дати відповідний висновок, але тричі була відмова”, – сказав Гуров.

Він зазначив, що цей висновок було зроблено під час відвідання Тимошенко працівниками Качанівської колонії.

Акт медичного огляду було зроблено на основі медичної документації 26 квітня. У його основі – акт відвідування Тимошенко медпрацівниками Качанівської колонії 24 квітня.

“Є акт відвідування укладений, підписаний трьома медичними працівниками», – сказав Гуров. Він пояснив, що цей акт підписали начальник медичної частини Качанівській колонії, черговий лікар, медична сестра, а також четвертий людина, яка не є працівником цієї колонії. При цьому він не уточнив, хто ця людина.

“Інших письмових документів, що містять дані медичного характеру щодо змін на тілі Юлії Володимирівни, не існує”,  – зазначив Гуров.

“Я рідко зустрічав людину, яка б відмовлявся зафіксувати ушкодження”, – додав він.

Нагадаємо, раніше Гуров заявив, що синці, зафіксовані співробітниками медчастини колонії на тілі Юлії Тимошенко, не могли виникнути при її транспортуванні в лікарню “Укрзалізниці” 20 квітня.

За матеріалами Левый Берег

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.