Новини України. 15 травня. Апеляційний суд Києва розпочав засідання з розгляду скарги екс-глави МВС Юрія Луценка на вирок Печерського районного суду міста Києва, за яким його визнано винним в скоєнні посадових злочинів і засуджений до чотирьох років позбавлення волі.

Суд розглядає апеляцію на вирок Луценку

У залі суду присутні сам Юрій Луценко, його водій Леонід Приступлюк, адвокати та захисники, у тому числі дружина екс-міністра Ірина Луценко. У залі також перебувають представники держобвинувачення і журналісти. Сам екс-міністр перебуває в відгородженій гратами частини залу.

Апеляцію Луценко розглядає колегія суддів у складі трьох осіб. Головує суддя Іван Рибак.

Під час засідання Апеляційного суду Києва адвокат екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценко зажадав відведення судді Івана Рибака.

Захисник нагадав, що під час попереднього засідання Апеляційного суду суддя Іван Рибак відмовив адвокатам у задоволенні їхнього клопотання про поновлення судового слідства. Олексій Баганець зазначив, що захист екс-міністра надав суду аргументовані доводи, а суд мав право допитувати свідків у цій справі. Однак Іван Рибак, за словами адвоката, проігнорував позицію захисників.

“Суддя Іван Рибак проігнорував доводи захисту, викладені на 15 сторінках …, при цьому не пояснивши толком свого рішення”, – заявив він.

О.Баганець наголосив, що в Печерському суді не були допитані 50 свідків, які не змогли з’явитися на засідання, і до них не було застосовано приводу в суд. Це, на думку адвокатів, є порушенням законодавства.

Колегія Апеляційного суду відмовила у задоволенні клопотання захисту Юрія Луценка щодо відводу судді судді Івана Рибака, оскільки вважає, що не встановлено підстав для відподу.

За матеріалами Корреспондент.net, УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.