Новини України. 15 травня. Вищий спеціалізований суд з розгляду цивільних і кримінальних справ розпочав розгляд касації екс-прем’єра Юлії Тимошенко і її захисту на вироки Печерського районного та Апеляційного судів Києва щодо газової справи.

Суд почав розглядати касаційну скаргу у "газовій справі" проти Тимошенко

Про початок засідання оголосив суддя Станіслав Міщенко.

Скаргу подав захисник екс-прем’єр-міністра Олександр Плахотнюк. Він наполягає на необхідності скасування вироку Печерського райсуду від 11 жовтня 2011 року та ухвали Апеляційного суду Києва від 23 грудня 2011 року.

Захисник просить суд закрити кримінальну справу проти Юлії Тимошенко у зв’язку з відсутністю в її діях складу злочину.

У своїй скарзі Плахотнюк вказує на безпідставність рішень судів двох інстанцій і відзначає численні порушення прав Тимошенко під час досудового слідства, а також при розгляді справи в суді першої інстанції і в апеляційному суді.

“Зокрема, мова йде про однобокість процесів, незабезпечення принципу змагальності сторін, необ’єктивність судових розглядів, про позбавлення Юлії Тимошенко права на захист, на ознайомлення з матеріалами справи і на проведення повного досудового слідства”, – йдеться в повідомленні захисту.

Екс-прем’єр в суд не доставлена, оскільки знаходиться на лікуванні в лікарні. Під час розгляду касації в залі суду присутні захисники екс-прем’єра Юрій Сухов, Олександр Плахотнюк, Микола Титаренко, Сергій Власенко і Микола Сірий. Крім того, в залі суду перебуває близько 20 депутатів фракції БЮТ-Батьківщина.

При цьому близько 150 прихильників Тимошенко зібралися біля будівлі суду на вулиці Пилипа Орлика з вимогою звільнити Тимошенко.

За матеріалами Корреспондент.net

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.