Новини України. 18 травня. Державні обвинувачувачі у справі ЄЕСУ 21 травня звертатимуться до суду із проханням перенести засідання у справі.

Юлія Тимошенко
Обвинувачення проситиме перенести слухання у справі ЄЕСУ щодо Тимошенко

Про це повідомив представник групи державних обвинувачів Віктор Лобач, повідомили у відділі зв’язків із засобами масової інформації Генеральної прокуратури України.

За словами Віктора Лобача, прокурори заявлять клопотання про перенесення у зв’язку з тим, що підсудна Юлія Тимошенко наразі перебуває в харківській лікарні, де проходить реабілітаційний курс процедур.

“На підставі висновку медичної комісії з обстеження Ю.Тимошенко, у якому лікарі не рекомендують підсудній переривати процес реабілітації, а відповідно і не рекомендують транспортувати її до зали судового засідання, сторона державного обвинувачення планує звернутися до суду із проханням перенести слухання у справі”, – сказав В.Лобач.

Він додав, що відповідно до норм чинного законодавства, а також згідно з практикою Європейського суду, підсудна має право на захист своїх інтересів у суді, і прокурори зобов’язані дотримуватися прав підсудних. Крім того, участь Ю.Тимошенко в судовому засідання є обов’язковою.

“Зважаючи на це та на рекомендації, про які я сказав, ми будемо клопотати про перенесення”, – зазначив В.Лобач.

News Market

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.