Новини технологій. 18 травня. Компаньон Стіва Джобса розкрив таємний проект винахідника: глава Apple хотів створити повноцінний високотехнологічний автомобіль iCar.

Планам геніального розробника не судилося збутися

Генеральний директор компанії J.Crew і член команди Apple Міккі Дрекслер на квітневій конференції з розвитку бізнесу та інновацій Fast Company в Нью-Йорку розповів про плани покійного керівника корпорації Apple Стіва Джобса зі створення фірмової машини iCar.

Серед численних задумок Стіва Джобса особливе місце він відводив ідеї застосування інноваційних технологій, уже розроблених компанією Apple, але в абсолютно новій сфері – сфері машинобудування.

“Погляньте на автомобільну індустрію – це справжня трагедія для Америки. Хто взагалі займається дизайном машин?! А мрією Стіва було створення iCar, і напевно його розробка завоювала б 50% ринку”, – розповів на конференції Дрекслер.

Виявилося, що Стів Джобс в останні місяці перед смертю мріяв про створення так званого iCar – легкого в управлінні і контрольованого за допомогою комп’ютера автомобіля, сконструйованого за аналогією з загальновідомими пристроями iPhone, iPad і iMac.

Але планам геніального розробника не судилося збутися. Стів Джобс помер 5 жовтня 2011 у віці 56 років після тривалої боротьби з раком.

Стів Джобс був співзасновником, головою ради директорів і головним керуючим корпорації Apple. Він займався розробками не тільки комп’ютерних технологій, а й яхт, приватних літаків та інших засобів пересування.

За матеріалами lifenews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.