Новини політики. 25 травня. Справа лідера партії «Батьківщина» Юлії Тимошенко – найбільша проблема України у сфері дотримання прав людини.

Найбільша проблема України у сфері дотримання прав людини - справа Тимошенко

Про це йдеться у доповіді Державного департаменту США щодо дотримання прав людини у 2011 році, інформує прес-служба “Батьківщини”.

“Найбільш серйозними проблемами у сфері дотримання прав людини протягом року були політично-вмотивовані арешт, суд і засудження колишнього Прем’єра-міністра Юлії Тимошенко, а також вибіркове переслідування інших високопоставлених членів її уряду”, – йдеться у доповіді.

Другою найбільш кричущою проблемою у сфері дотримання прав людини були заходи уряду, спрямовані на обмеження свободи мирних зібрань.

“Під політичним тиском суди відмовляли у наданні дозволу на проведення переважної більшості акцій протесту проти влади”, – сказано в Доповіді.

Третьою найбільшою проблемою у цій сфері стало зростання тиску з боку влади на незалежні ЗМІ, що призвело до конфліктів між власниками ЗМІ та журналістами, а також до самоцензури.

Окрім того, серед основних проблем України: тиск влади на неурядові організації, всеохоплююча корупція у всіх гілках влади, зловживання правоохоронних органів, факти загибелі осіб, які перебувають в ув’язненні, побиття та катування затриманих та ув’язнених, а також неефективна, корумпована судова система, йдеться у доповіді.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.