Новини світу. 4 травня. У США офіційно опубліковані 17 документів арабською мовою та їх переклад на англійську, вилучених з будинку колишнього лідера “Аль-Каїди” Усами бін Ладена.

США почали публікувати листи Усами бін Ладена

Листи вбитого терориста і його помічників, які публікуються, свідчать про те, що його організація в останні роки переживала занепад, що сам він майже нічого не контролював і скаржився на методи боротьби його однодумців.

Зокрема, бін Ладену не подобалося, що в терактах, скоєних його однодумцями по всьому світу, гине дуже багато ні в чому не винних мусульман. За його словами, щоб завоювати підтримку населення різних країн, терористам слід відмовитися від такої практики і спрямувати свої зусилля на протистояння із Заходом, в першу чергу – з США, а не домагатися влади в мусульманських країнах.

Терорист, наприклад, закликав соратників “не повторювати помилок” “Аль-Каїди в Іраку” – величезного числа жертв серед мирного населення при проведенні терактів.

Крім того, йому не подобалися жорстокі порядки, встановлені сомалійським угрупуванням “Аль-Шабаб” на підконтрольній йому території. Бін Ладен, зокрема, висловлювався проти відрубування кінцівок за різні кримінальні злочини.

За матеріалами Lenta.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.