Новини України. 16 травня. Лідери української опозиції, що знаходяться в ув’язненні, повинні брати участь у найближчих парламентських виборах.

США наполягає на участі Тимошенко у виборах

Про це сказав заступник держсекретаря США Томас Меліа на зустрічі з представниками української громадськості та ЗМІ 16 травня в Києві.

“Коли ми говоримо про виборче політичне переслідування, то ми маємо на увазі те, що це переслідування відбувається не через ті нібито злочини, про які йде мова, а через те, що ці люди усунуті з політичної сцени. Таким чином, для того, щоб виправити ситуацію, ці люди повинні не тільки бути відпущеними на свободу, а й мати можливість приймати участь у політичному житті країни”, – заявив Меліа.

Він додав, що парламентські вибори – це складний і багатогранний процес, який не обмежується одним днем ​​голосування, який вже розпочався і триватиме після дня голосування.

“Я знаю, що багато українських активістів спостерігатимуть за виборами до дня голосування, в день голосування та після нього. Їх оцінки з приводу процесу (виборчого) будуть дуже важливими для того, як ми їх оцінюємо”, – підкреслив Меліа.

За матеріалами Левый Берег

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.