Новини здоров’я. 26 травня. Останнім часом сколіоз, як і інші хвороби хребта, стають все більш поширенішими серед дитячих захворювань.

Хвороби хребта у дитини викликані браком кисню в утробі матері

Сколіоз спостерігається навіть у новонароджених. Лікарі довгий час намагалися визначити, у чому причина цієї хвороби, і нарешті, вони визначили.

Хвороби хребта у дитини викликані браком кисню в утробі матері, а все через те, що вона курить, або вживає алкогольні напої, або в неї анемія. Всі ці фактори підвищують ризик виникнення сколіозу у дитини.

До такого висновку прийшли фахівці з Інституту Віктора Чанга. Отримані результати дослідження показали також, що нестача кисню в утробі впливає на розвиток серцевих захворювань, в тому числі на вроджений порок серця.

Якщо ж з якоїсь причини дитина недоотримала кисень і вже в новонародженому періоді мати зауважує, що плечі дитини розташовані нерівно, то потрібно негайно звертатися до терапевта в лікувальний центр, щоб вам якомога швидше призначили процедури.

Хворобі краще запобігти, але коли вона вже себе проявила, то слід почати її лікувати вже на ранній стадії, в жодному разі не запускати. Як показує практика, сколіозу можна позбутися, якщо діагностика хвороби буде своєчасна і відразу ж буде розпочато її лікування.

Важливими процедурами є спеціальні вправи, які повинні регулярно виконуватись, можливо, лікар порадить вам спеціальний корсет або ортопедичний матрац.

За матеріалами Медичного центру НоуХауМед

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.