Новини здоров’я. 31 травня. Фахівці прийшли до висновку, що людям, які мріють скинути зайву вагу, потрібно частіше вживати мигдаль.

Мигдаль корисно їсти зранку

Всього жменя цих горіхів в день здатна вгамувати голод на тривалий час, а все через те, що мигдаль має низький глікемічний індекс, який показує, як швидко після його вживання зростає рівень цукру в крові.

Продукти, які швидко перетравлюються організмом, здатні швидко збільшити, а потім також швидко знизити рівень цукру. Мигдаль гарантує стабільне повільне зростання і зниження, тому відчуття насичення у людини триває довго. Експерти рекомендують вживати горіхи хворим на цукровий діабет.

Експеримент, який був проведений професором Річардом Мейтсом з Університету Пердью (США) показав, що у людей, що з’їли на сніданок мигдаль, показники цукру в крові були нижчими після сніданку і навіть після обіду, ніж у тих, хто знехтував цим продуктом.

Дієтологи радять не зловживати горіхами і підрахунком калорій, особливо тим, хто дотримується дієти. Однак мигдаль здатний значно знизити кількість з’їденої за день їжі.

За матеріалами Медичного центру НоуХауМед

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.