Новини економіки. 31 травня. Засновник фінансових пірамід МММ і МММ-2011 Сергій Мавроді оголосив про створення нової фінансової піраміди, яка буде називатися МММ-2012.

Мавроді створює нову фінансову піраміду

Як повідомляється на сайті Мавроді, нова піраміда потрібна зокрема для того, щоб допомогти старій, МММ-2011. Про це пише Сегодня.ua

За словами Мавроді, останнім часом потік чуток про швидкий крах МММ-2011 посилився, через що учасники піраміди почали активно забирати кошти з системи.

В результаті засновник МММ-2011 змушений був ввести до 15 червня спеціальний «режим спокою». Крім того, і після 15 червня будуть введені обмеження на виплати. Мавроді обіцяє, що ці обмеження будуть «жорсткими».

«Доводиться констатувати, що в Системі все ж почалася паніка. Останньою краплею стали позавчорашні радісні крики практично всіх ЗМІ про нову кримінальну справу по шахрайству. Нібито вона вже порушена», – пише Мавроді.

При цьому він заявляє, що інформація про порушення кримінальної справи – брехня.

Як пояснив засновник піраміди, МММ-2012 буде новою структурою, тому чуток про неї в пресі не буде. При цьому МММ-2012 не скасовує МММ-2011: кошти, які буде отримувати нова піраміда, частково підуть в стару.

Щоб усі вкладники не переклали кошти зі старої піраміди в нову, в старій будуть вищі відсотки за вкладами. В іншому, за винятком деталей з нарахуванням бонусів, піраміди відрізнятися не будуть.

ЗМІ почали писати про крах МММ-2011 у травні: після того як в блогах з’явилися повідомлення від учасників піраміди про затримки з виплатами.

Крім того, в декількох регіонах правоохоронні органи або завели справи на учасників МММ, або збираються це зробити. Нарешті, в кінці травня з’явилася інформація, що в Україні піраміда МММ-2011 вже впала.

За розрахунками викладача Вищої школи економіки Генріха Пенікаса, МММ-2011 повинна впасти в червні 2012 року, оскільки на цей місяць припадуть виплати по супердохідних вкладах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.