Новини України. 5 травня. 4 травня Андрія Денисенка, радника голови ВО “Свобода” Олега Тягнибока, 4 травня допитували в Дніпропетровському обласному управлінні СБУ як свідка у справі вибухів, що сталися в Дніпропетровську 27 квітня цього року.

СБУ допитало свободівця щодо вибухів у Дніпропетровську

Про це повідомили у прес-службі ВО “Свобода”.

“Зміст питань, які мені ставили, чітко засвідчує спроби спецслужб сфабрикувати версію про причетність опозиції, зокрема “Свободи”, до організації терактів у Дніпропетровську” – заявив Андрій Денисенко.

“Мене цілком серйозно запитували, чи я виготовляв коли-небудь вибухові речовини або вибухові пристрої, чи маю якесь відношення до організації та здійснення терактів. І це при тому, що усім у Дніпропетровську чудово відома моя позиція щодо застосування виключно конституційних і ненасильницьких методів політичної боротьби. Питання стосовно діяльності ВО “Свобода” мали відкрито тенденційний характер, щоби надалі нашу партію можна було потрактувати як незаконне воєнізоване формування”, – твердить Денисенко.

“Зокрема запитували, чи не використовують у нашій організації прізвиська і псевда, чи не має серед членів партії екстремістськи та радикально налаштованих осіб. На останнє я відповів, що в нас є особи радикально налаштовані проти корупції, проти порушення прав і свобод громадян та проти дискримінації за політичною ознакою шляхом безпідставних викликів на допит і звинувачень активістів опозиції в тероризмі, і що сам я належу до когорти цих осіб”, – заявив свободівець.

News Market

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.