Новини України. 16 травня. Жертву миколаївського садиста Олександру Попову перевезуть на спеціальному літаку для лікування в берлінську лікарню “Шаріте”.

Сашу Попову відвезуть на лікування у берлінську клініку "Шаріте"

Про це повідомили народний депутат, лідер Європейської партії України Микола Катеринчук і власник німецької газети Berliner TagesZeitung Рейко Опітц, який бере участь в оформленні та організації лікування дівчини в Німеччині.

Як повідомив Опітц, вже є рішення про перевезення Попової у ФРН.

Зокрема, є письмовий висновок лікаря про необхідність перевезення дівчини і надання медичної допомоги в Німеччині, є згода її матері на продовження лікування в ФРН. Також німецькі лікарі вже знайомляться з медичними документами Попової і визначаються щодо необхідної діагностики та подальшого лікування.

Крім того, є домовленості про використання спецлітака німецької служби термінової медичної допомоги, який має на своєму борту все необхідне обладнання для забезпечення перельоту Попової з урахуванням її стану.

Супроводжуватимуть дівчину при транспортуванні троє фахівців з Німеччини, а також близька родичка.

Як пояснив Опітц, під час лікування дівчини у ФРН з нею буде знаходитися не мати, а дві родички. За його словами, 17 травня починається судовий процес, і мати Попової вирішила залишитися в Миколаєві, щоб брати участь в цьому процесі.

Переліт буде здійснюватися з Миколаєва до Берліна і триватиме 2,5 години. Після цього спецвертольотом її переправлять в клініку “Шаріте”.

“Вона отримає в “Шаріте” особливі можливості медичної діагностики і догляду”, – запевнив Опітц.

Нагадаємо, 9 березня в Миколаєві 19-річну Олександру Попову жорстоко побив 22-річний чоловік. Відносно нього порушено кримінальну справу.

На сьогоднішній день всі витрати на лікування Попової в Україну фінансує фонд Ахметова “Розвиток України”.

За матеріалами Левый Берег

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.