Новини технологій. 9 травня. Samsung Galaxy S III офіційно названий смартфоном Олімпійських та Паралімпійських ігор 2012 року.

Samsung Galaxy S III став смартфоном Олімпійських ігор в Лондоні (фото Slash Gear)

Спеціально для цього буде представлена ​​нова версія чотирьохядерного монстра – з інтегрованим сервісом здійснення бездротових NFC-платежів Visa payWave.

Обмежений тираж новинки не буде пропонуватися широкій громадськості, його видадуть спонсорованим компанією Visa спортсменам і випробувачам, які з його допомогою зможуть оплачувати товари і послуги простим рухом руки.

Samsung Galaxy S III був створений з думками про потреби та можливості людини і є ідеальним пристроєм для демонстрації простоти і зручності мобільного застосування Visa на Олімпійських іграх в Лондоні 2012 року”, – розповів глава підрозділу Продажів і Маркетингу Samsung Mobile Communications Ді Джей Лі.

Galaxy S III для світового ринку також має модуль NFC для передачі даних на надкороткі відстані (до 10 сантиметрів), який повсюдно планується використовувати для мобільних платежів – смартфон з ним досить просто прикласти до спеціальної панелі і підтвердити транзакцію. Однак партнерства з платіжними системами для цієї версії пристрою поки не оголошені.

Відносини Samsung і Visa, спрямовані на створення смартфона з NFC почалися понад рік тому. Існувало припущення, згідно з яким новинка виявиться призначена для роздрібного продажу на світовому ринку.

За матеріалами cyberstyle

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.