Новини політики. 27 травня. Розгляд кримінальних справ екс-прем’єр-міністра Юлії Тимошенко затягнеться мінімум до парламентських виборів.

Юлія Тимошенко
Тимошенко не випустять з в'язниці до парламентських виборів, - політолог

Таку думку висловив політолог, голова Центру соціологічних та політологічних досліджень «Соціовимір», директор Міжнародного інституту демократій Сергій Таран.

«Розгляд справи Тимошенко затягнеться до виборів. Я думаю, що влада не хоче відпускати Тимошенко на передвиборну кампанію. Тому до цього часу буде шукати якийсь вихід із ситуації, щоб її випустити тільки після виборів», – зазначив він.

При цьому політолог підкреслив, що це лише попередній сценарій, за яким може піти влада. На думку С. Тарана, ситуація може ускладнитися і тим, що екс-прем’єра не захочуть відпустити і на президентські вибори, «і це буде ще гірше».

«У влади немає ніякого сценарію (щодо справи Ю. Тимошенко – ред.), і не потрібно його шукати. Не потрібно шукати чорну кішку в темній кімнаті, якщо її там немає», – додав він, зазначивши, що влада просто не знає, що робити з екс-прем’єром, і тому тягне час з судовим розглядом в її кримінальних справах.

Нагадаємо, що розгляд справ екс-прем’єр-міністра Юлії Тимошенко в суді перенесено на 25 червня. Адвокат екс-прем’єра Сергій Власенко пов’язав цю дату з тим, що саме 25-26 червня в Страсбурзі проходитиме сесія Парламентської Асамблеї Ради Європи, де буде розглядатися питання вибіркового законодавства в Україні.

За матеріалами ГолосUA

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.