Новини світу. 21 травня. Відео. Чергова неймовірна подія на російських дорогах потрапила на Youtube.

"Водій-ідіот" не знав, чому на заправках заборонено курити

“Водій-ідіот”, як називає його автор відео, спробував підсвітити запальничкою бензобак на заправці.

Зрозуміло, спалахнув вогонь. І на допомогу тут же нагодився працівник заправної станції – правда, він не вміє користуватися вогнегасником.

Місце і час дії невідомі, але судячи з припаркованої поруч “Лади”, форми заправника, одягу дійових осіб та ожеледиці на бензоколонці – справа напевно відбувається в Росії.

Найцікавіше починається з 30-ї секунди, коли водій Skoda Octavia, мабуть, вирішує за допомогою запальнички з’ясувати, чи наповнився його бензобак. З камери спостереження точно не видно, що робить “водій-ідіот”, але після цього спалахує небезпечна пожежа.

На допомогу, ледь не послизнувшись на закрижанілій плитці, поспішає працівник заправки. Проте, як з’ясовується через кілька секунд, користуватися вогнегасником він не вміє: білим димом заволікає все навколо, але за вдалим збігом обставин працівникові все ж вдається впоратися з розтрубом вогнегасника і загасити пожежу.

Коментарі до відео доставляють окреме задоволення. “Приємно ось так сидячи в офісі спостерігати, як діє теорія еволюції”. “Коли мені скажуть, що жінки не вміють водити, я згадаю цього хлопця”. “Тупі росіяни не знають, як користуватися вогнегасником”.

ВІДЕО

За матеріалами newsru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.