Новини технологій. 24 травня. Більшість росіян не хоче купувати собі новий iPad.

Можливість придбання iPad розглядають тільки 33% опитаних

Кожен п’ятий вважає планшет Apple марним, а переплачувати за офіційний гаджет згодні менше третини. Такі результати опитування 16 000 869 користувачів рунету проектом [email protected]

Напередодні старту офіційного продажу нового iPad проект [email protected] провів опитування, в результаті якого з’ясувалося, що російські користувачі охололи до культового планшету і не поспішають купувати новинку Apple.

Можливість придбання цього гаджета розглядають тільки 33% опитаних. З них 69% не готові переплачувати за офіційний iPad. Що примітно, 8% респондентів вже встигли придбати планшет на “сірому” ринку до початку офіційних продажів. Найбільший інтерес у російської аудиторії викликають версії з вбудованим модулем зв’язку. Уподобання розподілилися наступним чином:

Згідно з результатами опитування, 19% російських користувачів вважають iPad непотрібним пристроєм. При цьому більше чверті росіян (27%) вважає, що, незважаючи на різке зростання популярності Samsung, Apple, як і раніше поза конкуренцією на ринку планшетів.

«Новий iPad чекає непроста доля на російському ринку. Всі думали, що він з’явиться раніше і коштуватиме дешевше, але цього не сталося. Росія отримала новинку однією з останніх, навіть пізніше Південної Африки. Тому найбільш нетерплячі покупці вже встигли придбати новинку на “сірому” ринку, – коментує Дмитро Рябінін, головний аналітик [email protected] – Але компанія Apple в збитку точно не залишиться. З виходом на ринок нового iPad різко впали ціни на попереднє покоління планшетів цієї марки. У результаті iPad 2 зараз отримав друге дихання і знову відмінно продається. Це серйозний удар по виробниках Android-планшетів, в першу чергу по Acer і Samsung».

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.