Новини політики. 21 травня. Результатом першої зустрічі Президента Віктора Януковича з Президентом Володимиром Путіним є те, що Росія задекларувала зацікавленість у нормалізації економічних питань, усуненні торговельних воєн та вирішенні газового питання.

Олексій Плотніков
Євроінтеграційний курс не заважає співпрацювати з Євразійським чи Митним союзами

Про це в ефірі Першого національного каналу повідомив народний депутат України, член парламентської фракції Партії регіонів, голова підкомітету з питань міжнародної економічної політики Комітету Верховної Ради з питань економічної політики Олексій Плотніков.

«Незважаючи на те, що у нас різні підходи і до газової проблеми, і до проблеми подальшої інтеграції України, сам факт контактів підтвердив те, що російський президент готовий співпрацювати, а це, безперечно, позитив», – зазначив депутат.

За словами Олексія Плотнікова, стосовно газової проблеми зараз з’явилась певна імовірність побудови тристороннього газового консорціуму, який пропонує Україна, інформує прес-служба Партії регіонів.

«У Законі «Про засади внутрішньої та зовнішньої політики» чітко прописаний наш євроінтеграційний курс, що не заважає співпрацювати з Євразійським чи Митним союзами, якщо це вигідно національним інтересам України.

Тут можна побудувати дуже цікаві зв’язки, дуже цікаві схеми, які були б вигідними Україні, Євразійському Союзові, Європейському Союзові, тобто це поле для того, щоб будувати конструкції, які були б вигідними економіці України, нашим національним інтересам тощо», – резюмував парламентарій.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.