Новини України. 22 травня. При реконструкції вокзального комплексу «Донецьк» усе було зроблено для комфорту пасажирів, щоб вони долали якомога менші відстані.

Колесніков: усе було зроблено для комфорту пасажирів

Про це під час урочистого відкриття оновленого комплексу повідомив Віце-прем’єр-міністр – Міністр інфраструктури України Борис Колесніков.

За його словами, показники ефективності роботи оновленого об’єкту стануть помітними через один-два місяці після його запуску, адже потрібно побачити, наскільки збільшився потік пасажирів та кількість реалізованих на вокзальному комплексі послуг.

«Ми оцінимо ефективність вокзалу та правильність проекту тільки після того, як почуємо думку пасажирів», – сказав Віце-прем’єр-міністр України.

Новий вокзальний комплекс «Донецьк» розпочне обслуговувати пасажирів вже з 0:00 годин 22 травня.

Після реконструкції вокзальний комплекс замість 15 тисяч зможе обслуговувати більше 35 тисяч пасажирів за добу: у дальньому сполученні – до 13 тисяч пасажирів на добу, тоді як раніше – лише 5 тисяч, у приміському сполученні – до 22 тисяч пасажирів (до реконструкції – 10 тисяч), повідомили у прес-службі Міністерства інфраструктури України.

Вокзал Донецька побудований у 1945-1949 роках минулого століття. За цей час він двічі піддавався незначним реконструкціям задля покращення естетичного вигляду та умов для пасажирів.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.