Новини політики. 22 травня. Партія Регіонів знову спекулює на темі скасування депутатської недоторканності.

Гриценко: в державі не має бути жодної недоторканної посадової особи

Про це у своєму блозі повідомив лідер партії “Громадянська позиція” Анатолій Гриценко.

Партія Регіонів вирішила знову, під вибори, поспекулювати на темі скасування депутатської недоторканності. При тому не чіпаючи Президента, якого вони хочуть залишити недоторканним і таким чином захистити Януковича від відповідальності за вчинені ним порушення Закону”, – говориться у записі.

“Опозиція готова дати відповідь. На 10:00 ранку 22 травня в Раді вже зібрано 153 підписи (при необхідних 150) на підтримку законопроекту про скасування недоторканності для всіх – Президента, депутатів і суддів. Я теж поставив свій підпис”, – підкреслив Гриценко.

“Нагадаю, саме такий законопроект, коли були в опозиції, вносили депутати Янукович і Лавринович. Тоді я теж проголосував “за” їхній законопроект.

З тих пір, після обрання Президентом, позиція Януковича змінилася на протилежну, моя – залишилася незмінною.

Тепер Янукович вважає, що Президент має бути недоторканним, і в жовтні 2010 року він навіть прикрився відповідним рішенням їхнього Конституційного суду”, – заявляє лідер партії “Громадянська позиція”.

“Я ж, як і раніше, переконаний, що в державі не має бути жодної недоторканної посадової особи, включно з Президентом. Вчинив кримінальний злочин – маєш сісти за грати, хіба не так?”, – підсумував Гриценко.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.