Новини політики. 26 травня. На думку регіонала, заявою про розпуск парламенту голова Верховної Ради Володимир Литвин розписався у власному безсиллі.

Володимир Литвин
Хай Литвин складе повноваження голови Верховної Ради - Кисельов

“Якщо Володимир Михайлович (Литвин – ред.) розписався у власному безсиллі, якщо він не може сьогодні, я не говорю керувати – він не керує, він виконує обов’язки голови Верховної Ради, якщо він не може – хай складе повноваження голови Верховної Ради. Ми оберемо людину, яка буде виконувати ці обов’язки далі”, – заявив народний депутат від Партії регіонів Василь Кисельов в ефірі 5 каналу, повідомляє ЛIГАБiзнесIнформ.

Кисельов також переконаний, що навіть в разі дострокових виборів до Верховної Ради потрапить той же контингент. “Коли ми говоримо про те, щоб зруйнувати … Я думаю, прийде той же контингент людей до Верховної Ради, який є сьогодні”, – сказав регіонал.

Нагадаємо, раніше спікер Володимир Литвин запропонував розпустити Верховну Раду, оскільки парламентаризм в Україні вже зруйнований. “У нинішній ситуації я пропоную прийняти політичне рішення про визнання цього факту з подальшим кроком – саморозпуск Верховної Ради і дострокові вибори до Верховної Ради Україні”, – сказав він.

Опозиція підтримує цю пропозицію і пропонує свою дату дострокових виборів – День шахтаря.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.