Новини політики. 28 травня. Народний депутат України, член парламентської фракції Партії регіонів Владислав Лук’янов заявив, що законопроект про мови передбачає розвиток державної мови та підтримку мов національних меншин.

Необхідно враховувати той факт, що Україна – багатонаціональна держава, - Лук’янов

Про це він повідомив в ефірі програми «Республіка» на «5 каналі», інформують у прес-службі Партії регіонів.

«Усі заяви про те, що вирішення мовного питання виникло тільки напередодні виборчої кампанії, не відповідають дійсності. Адже роботу над законопроектом розпочав ще Євгеній Кушнарьов, продовжив Олександр Єфремов, а потім підключився і Вадим Колесніченко. Також над законопроектом про мови працювали спеціалісти Венеціанської комісії, які дали схвальну оцінку цьому документу», – нагадав політик.

Владислав Лук’янов також зауважив, що необхідно враховувати той факт, що Україна – багатонаціональна держава, і, відповідно, велика частина громадян спілкується регіональними мовами.

«Але ми бачимо й інший бік медалі. За 5 років керування державою «помаранчево-сердешна» команда, на жаль, не зробила нічого ні для захисту, ні для популяризації, ні для підтримки, ні для розвитку української мови. І в цій ситуації ми мусимо не тиснути на національні меншини, а розвивати нашу рідну українську мову», – вважає депутат.

«Законопроект про мови розроблений відповідно до Європейської хартії регіональних мов та передбачає розвиток мов національних меншин і підтримку державної мови», – наголосив парламентарій.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.