Новини політики. 21 травня. Усвідомивши, що вимога Юлії Тимошенко до європейських політиків відмовитися від ратифікації Договору про асоціацію з Україною є відвертою дурістю, команда екс-прем’єр-міністра почала вигороджувати власного лідера, звинувативши у некомпетентності європейських журналістів.

В промаху Тимошенко немає нічого дивного - Надоша

Про це заявив народний депутат, член парламентської фракції Партії регіонів Олег Надоша.

«Розуміючи, що вимога Юлії Тимошенко до політиків з Європи виступити проти підписання Угоди про асоціацію викличе в суспільстві як мінімум подив, бютівська команда почала жваво виправляти помилку свого лідера», – зазначив він.

За словами Надоші, українські ЗМІ з самого ранку тиражують заяву депутата Шкіля про те, що Юлія Тимошенко нібито не закликала Європу заморозити процес підписання та ратифікації Договору про асоціацію.

«До речі, про відповідну вимогу Тимошенко повідомив не хто-небудь, а сам Віце-президент Європарламенту Яцек Протасевич», – повідомив парламентарій і додав, що якщо соратники «сидячого» екс-прем’єра у брехні були викриті не один раз, то за Яцеком Протасевичем подібного поки не спостерігалося», – додав політик.

За його словами, спробу вигородити Тимошенко також зробив Сергій Власенко, причому, явно не погодивши виправдувальну промову з колегою Шкілем. «У Власенка в усьому винними виявилися європейські журналісти, які нібито невірно витлумачили слова Яцека Протасевича», – цитує Олега Надошу прес-служба Партії регіонів.

На переконання парламентарія, в промаху колишнього прем’єр-міністра немає нічого дивного.

«Стає абсолютно очевидно, що, закликаючи Європу відмовитися від ратифікації Договору про асоціацію між Україною та ЄС, Тимошенко діє не тільки в суто особистих інтересах, але також робить послугу тим, хто особливо зацікавлений у згортанні процесів європейської інтеграції», – зазначив депутат-регіонал.

Нагадаємо, раніше Сергій Власенко заявив, що Тимошенко виступала і виступає за підписання угоди з ЄС.

NewsMarket

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.