Новини політики. 31 травня. Думкою європейців щодо України весь час маніпулюють, причому самі представники ЄС вникати в суть проблем нашої держави не бажають.

Володимир Олійник
Олійник особисто розмовляв з європолітиками

Про це в інтерв’ю виданню «Власть денег» розповів народний депутат, член парламентської фракції Партії регіонів Володимир Олійник.

«Європейці самі говорять, що настільки потужний лобізм щодо України, як зараз, ніколи не був притаманний ЄС. Він був занесений представниками минулої влади. Наша команда тільки прийшла. Не дарма Віце-прем’єр закликає європейців приїхати на суд, послухати, як вони (представники опозиції. – Ред.) нас фашистами обзивають», – зазначив політик.

На підставі яких джерел інформації західні політики вибудовують свою позицію по відношенню до України, Олійник поцікавився у європарламентаріїв.

«Це питання я ставив депутатам Європарламенту, тому ж російськомовному Олександру Мирському (депутат Європарламенту від Латвії. – Ред.), який досить поінформований. Він каже: «Володимире Миколайовичу, вони все сприймають заголовками. Тому, коли говорять, що б’ють жінку, вони не можуть уявити собі, що на здоров’ї можна спекулювати»? – цитує слова політика прес-служба Партії регіонів.

Але коли я запитую, чи знають вони суть пред’явлених звинувачень, вони відповідають: «А навіщо?» Тут завжди грають емоції», – пояснив він.

Парламентарій також зазначив, що в Європі Тимошенко порівнюють з Нельсоном Манделлою. «28 квітня я був у Європарламенті. Заяву про голодування Тимошенко Європа сприйняла серйозно. Я їм сказав, щоб не сприймали так, тому що ніхто там не голодує, і розповів, яким буде сценарій. Але дивно – її підтримали.

Але ж я їм пояснював: «Подивіться на депутатів-опозиціонерів, вони ж насправді не голодують! Це все – гра». Та й яке голодування, коли перед тобою холодильник: що хочеш, те й роби. В цьому відношенні була фальсифікація, а Європа серйозно повірила», – резюмував політик.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.