Новини України. 4 травня. Прокурор Львова вніс протест на ухвалу Львівської міської ради про заборону використання Прапора, що символізує перемогу у війні 1941-1945 років.

Про це повідомили у прес-службі прокуратури Львівської області.

Ухвалу “Про заборону використання символіки СРСР, комуністичної та нацистської символіки на території м. Львова” було прийнято сесією Львівської міської ради 26 квітня.

“Зазначена ухвала в частині заборони використання символіки неіснуючої держави – СРСР, комуністичної та нацистської символіки на території м. Львова, на будівлях державних установ і комунальних підприємств міста, під час проведення масових заходів – суперечить положенням Закону України “Про увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років” та Рішенням Конституційного Суду України від 16.06.2011 року № 6-рп/2011 щодо офіційного тлумачення окремих положень підпунктів 1,2 пункту 1 Закону України “Про внесення змін до Закону України “Про увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років” щодо порядку офіційного використання копій Прапора Перемоги”, – повідомляють у прокуратурі.

У зв’язку з цим, прокуратура міста Львова внесла протест з вимогою привести у відповідність до Закону вищезгадану ухвалу Львівської міської ради в зазначеній частині.

News Market

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.