Новини України. 4 травня. Прокуратура Харківської області не встановила фактів застосування фізичної сили до Юлії Тимошенко працівниками Качанівської колонії під час транспортування екс-прем’єра в Центральну клінічну лікарню Укрзалізниці.

Прокуратура не порушуватиме кримінальну справу через синці Тимошенко

Про це на прес-конференції повідомив Генеральний прокурор України Віктор Пшонка.

За його словами, обласна прокуратура 3 травня за результатами перевірки фактів, викладених у заяві Тимошенко про застосування до неї насильства, прийняла рішення про відмову в порушенні кримінальної справи.

В ході перевірки були опитані більше 80 осіб, які були або учасниками, або свідками подій, про які йшлося в заяві Тимошенко, а також проаналізовано документи, що мають відношення до обставин, викладених у заяві.

Пшонка додав, що Генеральна прокуратура згодна з таким рішенням харківської прокуратури.

Як повідомлялося, Тимошенко заявила, що під час примусової госпіталізації 20 квітня в ЦКБ № 5 співробітники пенітенціарної системи застосували до неї заходи фізичного впливу. Пізніше в українських ЗМІ з’явилися фотографії, на яких екс-прем’єр демонструє синці на руках і животі.

30 квітня начальник головного управління нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень Генпрокуратури Вадим Горан повідомив, що перевірка не підтвердила інформацію Тимошенко.

“На сьогоднішній день в ході перевірки ті факти, які вказує Юлія Володимирівна у своїй заяві, не підтверджуються”, – зазначав Горан.

Тимошенко в знак протесту оголосила голодування.

За матеріалами Корреспондент.net

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.