Новини світу. 5 травня. Прокуратура Москви застерегла організаторів “Маршу мільйонів” Сергія Удальцова і Сергія Давідіса про неприпустимість перевищення узгодженого числа учасників акції та зміни її маршруту.

Прокуратура Москви попередила Удальцова, щоб на "Марш мільйонів" не привів забагато людей

Сергій Удальцов і Сергій Давідіс, які є організаторами заходу, після процедури його узгодження в мережі інтернет розповсюдили заяви про можливість багаторазового перевищення заявленої чисельності акції, а також намір його учасників після закінчення узгодженого мітингу пройти на Манежну площу“, – говориться в повідомленні Генпрокуратури РФ.

Влада столиці погодили маршрут майбутнього “Маршу мільйонів” по Великій Якиманці до Болотної площі, де відбудеться мітинг. Захід пройде з 16,00 до 19.30, заявлене число учасників – 5000 чоловік. При цьому в інтернеті на акцію зареєстрували близько 15 000 осіб, ще близько 12 000 користувачів повідомили, що можуть взяти участь в акції.

Учасники “Маршу мільйонів” в Москві в неділю мають намір висловити своє ставлення до парламентських і президентських виборів, підсумки яких вони вважають нелегітимними, а також до майбутньої 7 травня інавгурації обраного президента Володимира Путіна.

За матеріалами РИА НОВОСТИ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.