Новини економіки. 5 травня. Росспоживнагляд розраховує найближчим часом отримати для лабораторних досліджень український сир, після чого поставки цієї продукції на російський ринок можуть бути відновлені.

Проби українського сиру досі не доставлені у лабораторію в Москві

Про це повідомив глава Росспоживнагляду, головний державний санітарний лікар Росії Геннадій Онищенко.

“Як тільки ці проби у встановленому порядку надійдуть до нас, будуть проведені дослідження, і буде вирішено питання про відновлення постачань”, – сказав Онищенко.

За його словами, 4 травня у нього відбулася телефонна розмова з главою МЕРТ Україні Петром Порошенко.

Українська сторона повідомила, що нібито проби доставлені в Москву в зазначену лабораторію. Але, на жаль, цього не сталося”, – повідомив глава Росспоживнагляду.

“Всі організаційні питання зняті, крім одного – доставки проб в лабораторію. Поки немає жодної проби”, – заявив він.

Нагадаємо, що Роспоживнагляд заборонив на початку лютого реалізацію молочної продукції ряду українських підприємств. За словами головного санітарного лікаря РФ Геннадія Онищенка, продукція цих компаній не відповідає технічному регламенту РФ, тому що містить рослинні жири, зокрема, пальмову олію.

У Києві відкидають ці претензії, підкріплюючи свої заяви висновками українських та міжнародних експертів. Для того, щоб упевнитися в укладенні експертизи, Роспоживнагляд відправив своїх експертів на українські сирзаводи.

За матеріалами Росбалт

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.