Новини економіки. 16 травня. Приплив іноземної валюти напередодні і в період проведення в Україні Євро-2012 дасть змогу утримувати стабільність на валютному ринку.

гривня
Приплив валюти на Євро-2012 втримає курс гривні, - НБУ

Про це заявила директор Гендепартаменту грошово-кредитної політики НБУ Олена Щербакова, повідомили в прес-службі Нацбанку.

За словами Щербакової, збалансована ситуація на валютному ринку останнім часом дала змогу НБУ поповнити золотовалютні резерви.

Подальший розвиток ситуації на валютному ринку багато в чому залежатиме від обсягів валюти, яка надійде в країну у період проведення Євро-2012 і парламентських виборів.

“Напередодні Євро-2012 буде певний приплив іноземної валюти. Що стосується обсягів, то у нас є свої оцінки, вони досить помірні, але вони дадуть змогу утримати ситуацію, не допустивши різких коливань курсу, і надалі утримувати баланс на валютному ринку. Завжди складається ситуація, що певний приплив іноземної валюти відбувається напередодні певних політичних процесів, не виняток і цей рік, що теж вплине на збалансованість ситуації в усіх грошових сегментах”, – прокоментувала Щербакова.

News Market

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.