Новини політики. 23 травня. Президент Європарламенту висловив свою підтримку Юлії Тимошенко.

Права людини та демократичні цінності є ключовими пріоритетами для ЄС - Шульц

Про це Мартін Шульц заявив під час зустрічі з донькою колишнього Прем‘єр-міністра України Юлії Тимошенко Євгенією та заступником голови партії «Батьківщина» Григорієм Немирєю у Страсбурзі.

«Я прошу Вас передати слова підтримки та солідарності Вашій матері», – заявив Мартін Шульц, звертаючись до Євгенії Тимошенко.

Він також наголосив, що для Європейського Союзу права людини та демократичні цінності є ключовими пріоритетами, стовно яких неможливі ніякі компроміси.

У свою чергу Євгенія Тимошенко та Григорій Немиря поінформували Мартіна Шульца щодо ситуації з Юлією Тимошенко та іншими політв‘язнями України, повідомили у прес-службі «Батьківщини».

Вони також передали Президенту Європарламенту документи, які спростовують неправдиві заяви Прем‘єр-міністра України Миколи Азарова щодо побиття Юлії Тимошенко, які він зробив минулого тижня під час візиту до Брюсселю.

Як відомо, 21-23 Євгенія Тимошенко та заступник голови партії «Батьківщина» Григорій Немиря перебувають з робочою поїздкою у Страсбурзі.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.