Новини економіки. 24 травня. Президент України Віктор Янукович очікує, що вже найближчим часом Верховна Рада завершить роботу над рядом законопроектів і прийме їх.

Янукович ще до Євро-2012 хоче вдосконалити Митний кодекс

Під час традиційної зустрічі з керівництвом та лідерами депутатських фракцій Верховної Ради президент України Віктор Янукович особливу увагу звернув на важливість внесення змін до Митного кодексу. Про це повідомляє ЛІГАБізнесІнформ.

“Коли приймався Митний кодекс, ми добре розуміли, що будуть деякі питання, які залишаться неврегульованими. Вони є, вони вже виявлені, і дуже важливо їх також затвердити до Євро-2012“, – підкреслив Янукович.

Глава держави окремо відзначив актуальність законів щодо реформування системи екстреної медичної допомоги, дерегуляції підприємницької діяльності і роботі системи єдиного вікна реєстрації підприємців.

Раніше президент України Віктор Янукович підписав доопрацьований Митний кодекс (N4495-VI).

3 листопада 2011 Верховна Рада прийняла в цілому Закон “Про внесення змін до Митного кодексу України та інших законодавчих актів України”.

Президент України застосував право вето до нової редакції Митного кодексу. У своїх зауваженнях глава держави пропонує відстрочити вступ в силу нової редакції на рік – до 1 січня 2013 року.

Також президент запропонував знизити межу безмитного ввезення товарів на територію України з 1000 євро до 500 євро для тих фізичних осіб, які в’їжджають на митну територію України наземним транспортом, а для авіа-і морського сполучення залишити запропоновані комітетом 1000 євро.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.