Новини спорту. 11 травня. На спеціальній церемонії в Мадриді капітан і голкіпер збірної Іспанії Ікер Касільяс представив офіційний м’яч фіналу ЄВРО-2012 – adidas Tango Finale 12.

Ікер Касільяс представив офіційний м'яч Євро-2012

На ньому в сучасній обробці зображений класичний дизайн Tango, який на початку 1980-х широко використовувався під час чемпіонатів світу й Європи, а також унікальне графічне оформлення, що представляє дві приймаючі країни й передає головні риси футболу – єдність, боротьбу та пристрасть. Разом із тим, Tango Finale 12 – той самий м’яч, презентований під час жеребкування фінального турніру в грудні 2011 року й розісланий всім асоціаціям, чиї збірні вийшли на ЄВРО.

М’яч, який розробляли впродовж двох років, пройшов дві ретельні перевірки. В рамках першого тестування, що відбувалось у восьми країнах, участь брали футболісти, федерації та клуби елітного й любительського рівня. А згідно з результатами другого тестування – лабораторного дослідження, adidas Tango 12 Finale відповідає та перевершує всі стандарти ФІФА щодо офіційного м’яча. До цього жоден із м’ячів adidas не був так скрупульозно випробуваний.

Презентація м’яча ознаменувала початок кампанії adidas під назвою “Шлях до фіналу” (Road to the Final). Вона дарує вболівальникам змогу виграти низку призів, пов’язаних із ЄВРО-2012, включаючи квитки на матчі. В рамках кампанії м’яч за наступний місяць здійснить віртуальне турне кожною країною, що змагатиметься в турнірі в Україні й Польщі.

На кожній зупинці відомий спортсмен викладатиме своє фото з м’ячем на офіційній сторінці adidas у мережах Facebook і Twitter. Кожне нажаття “Пободається” чи ретвіт дозволятиме вболівальникам автоматично взяти участь у розіграші призів ЄВРО-2012.

Кожен переможець отримає копію Tango 12 Finale. Їх також попросять викласти в соцмережах своє фото з м’ячем біля якогось цікавого місця, щоб поділитися своєю радістю з іншими.

За матеріалами УЄФА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.